«Прометей» приймав «Олімпійське літо»

«Олімпійське літо» - під таким гаслом продовжився фізкультурно-оздоровчий захід в літній період  на узбережжі Азовського моря Приморського району Запорізької області у дитячому-оздоровчому центрі «Прометей».

Організаторами змагань виступили комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Змагання проводились з метою  залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організації активного відпочинку, виховання дітей та молоді у напрямку гармонізації розвитку фізичних і морально-вольових якостей засобами фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя серед широких верств населення.

Спортивні естафети  проводилися на узбережжі  ДОЦ «Прометей».

Між командами велась запекла боротьба, була позитивна атмосфера. Особливі незабутні емоції від драйвових показових танців всього табору, якими танцівники радували після завершення кожної естафети, де прийняли участь і працівники центру «Спорт для всіх». За підсумками змагань, перше місце посіла команда  «Перлина»,  друге місце - «Прометейські веселуни», третє - «Приморські вітрила».

Після завершення спортивних змагань виступив директор обласного  центру ФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Олег Рибченко.  

Переможці та усі учасники були нагороджені грамотами, кепками,  спортивним інвентарем від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР, а табір отримав у подарунок спортивні м’ячі та посібники. Усі учасники отримали масу задоволення, бадьорості та море позитиву.

Комунальний заклад «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР висловив велику подяку керівництву ДОЦ «Прометей» за співпрацю у проведенні спортивного заходу «Олімпійське літо».

Дата публікації: 
10.08.2017