Професійне свято відзначили на ПрАТ «Запоріжкокс»

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков привітав працівників ПрАТ «Запоріжкокс» з Днем працівника металургійної та гірничодобувної промисловості.

Перший заступник голови облради подякував працівникам «Запоріжкоксу» за їх важку, щоденну, відповідальну працю, за те, що завдяки їм Запоріжжя стабільне, за підняття заробітної платні, а заробітна платня – це надходження до бюджету, які дозволяють владі будувати та розвивати.

- Обласна рада гроші, зароблені вами, спрямовує на розвиток Запоріжжя. Окрема подяка ветеранам, які будували промислові майданчики й завдяки яким Запоріжжя сьогодні розвивається. Влада, підприємства та суспільство завжди повинні бути разом, тому для нас особливо цінним є те, що генеральний директор підприємства Віталій Литовка – депутат обласної ради, й має можливість відстоювати у сесійній залі права металургів, гірняків з усієї області, - відзначив Єгор Семенков та від голови облради Григорія Самардака та депутатського корпусу побажав коксохімікам мирного неба, затишку сім’ям та вдачі в починаннях.

Під час урочистих зборів до своїх колег звернувся депутат Запорізької облради, генеральний директор підприємства Віталій Литовка, який відзначив, що від ефективності роботи підприємства залежить розвиток та процвітання міста Запоріжжя, Запорізького краю й всієї України.

- ПрАТ «Запоріжкокс» є чим пишатися: ми виробляємо багато коксу, тримаємо високу планку, системно покращуємо якість продукції, оновлюємо основні виробничі фонди, впроваджуємо програми енергоефективності, продовжуємо роботи з покращення побуту трудового колективу, піклуємося про молодь та ветеранів,  – все це говорить про те, що наш завод шанує свої традиції та з впевненістю дивиться в майбутнє, - зазначив Віталій Литовка та подякував працівникам за їх роботу та вірність власній справі.

Дата публікації: 
15.07.2017