Працівники галузі житлово-комунального господарства відзначають професійне свято

З цієї нагоди в обласному театрі ім.В.Г.Магара відбулися урочистості, де 25-тисячну сім’ю працівників галузі в Запорізькі області від імені всього депутатського корпусу привітав Григорій Самардак.

- Ви працюєте в дуже важких умовах, коли інфраструктура галузі потребує суттєвих капіталовкладень, коли важко утримувати важливий баланс між раціональними тарифами та якістю наданої послуги. Розвиток галузі залежить від багатьох чинників, але головний з них – ваші професіоналізм та відданість обраній професії, - сказав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Очільник обласного парламенту зазначив, що сьогодні є можливість з обласного бюджету допомагати в оновленні комунальної техніки на територіях, під час позачергової сесії обласної ради, при перерозподілі обласного бюджету, на програми в галузі ЖКГ додатково були спрямовані понад 6 млн. грн, понад 50 млн. грн. були скеровані на виконання запланованих  заходів  по регіональні програмі «Питна вода», додаткову підтримку на розвиток з обласного бюджету отримало комунальне підприємство «Облводоканал». 

- У депутатів є розуміння, що галузь житлово-комунального господарства має дуже важливе соціальне значення, і в день вашого професійного свята  я щиро бажаю вам, аби ви працювали в мирних умовах, аби ваша робота отримувала достойну винагороду й повагу, в родинах панували святковий настрій і злагода, - побажав Григорій Самардак.

З нагоди професійного свята та за сумлінну працю провідні фахівці галузі були відзначені заслуженими нагородами. Почесні грамоти  обласної ради отримали  Олександр Келлер, тракторист-машиніст КП «Запоріжзеленгосп», Ольга Ліьнкова, заступник начальника служби реалізації КП «Водоканал» міста Запоріжжя, Сергій Омесь, водій КП «ЕЛУАШ», Лідія Онищук, водій трамвайного депо № 1 КП «Запоріжелектротранс» та Микола Щербань, електрогазозварник КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
15.03.2019