Поважний вік поважного регіонального підприємства: Запоріжкоксу – 84 роки

ПАТ «Запоріжкокс» з унікальним для Запорізького регіону виробництвом відзначає день народження у колі трудового колективу з їх сім’ями та поважними гостями.

 Директор товариства, депутат Запорізької обласної ради Віталій Литовка у зверненні до колективу заводу зауважив, що Запоріжкокс – велика дружня родина.

- Нам є, чим пишатися: нам вдається забезпечувати рівень виробництва, ми постійно поліпшуємо умови праці та побуту наших працівників, ми даємо старт новим проектам – це все заслуга колективу підприємства. Бажаю присутнім, тим, хто сьогодні на робочому місці, здоров’я та щастя, миру та добра, та дякую за ваш професіоналізм, витримку й відданість заводу, - сказав Віталій Литовка.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак виказав шану ветеранам підприємства, які своїми руками створили потужний промисловий майданчик на запорізькій землі.

- Запоріжкокс – перлина нашого краю завдяки вам, професіоналам. Тільки разом нам будувати нашу Україну. Бажаю миру, стабільності, адже буде стабільність – буде реалізація майбутніх планів й буде поповнюватися бюджет за рахунок якого ми відновимо інфраструктуру, побудуємо дороги, лікарні, дитячі садки та школи, а, отже, дамо майбутнє нашим дітям, - сказав Григорій Самардак, побажав миру, щастя, здоров’я, добра та вручив відзнаку Запорізької обласної ради трудовому колективу ПАТ «Запоріжкокс».

Перший заступник голови облради Єгор Семенков звернув увагу на світову тенденцію передових країн – захист інтересів виробників продукції. Тому, на думку Єгора Семенкова, влада має цінувати такі підприємства, як Запоріжкокс, Запоріжсталь, Мотор-Січ, Запоріжстрансформатор, та дякувати кожному працівнику, який створює багатства Запоріжжя та України.

Для коллективу підприємства влаштовано сімейне свято з  розвагами для дітей та дорослих, конкурсами, майстер-класами та шоу-програмою.

Дата публікації: 
14.04.2018