Після капітального ремонту в Запорізькій обласній клінічній лікарні почав роботу унікальний блок водолікування

У відділенні реабілітації КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР після капітального ремонту запрацював оновлений водолікувальний блок. Тепер жителям Запорізької області доступні унікальні відновні бальнеологічні процедури.

У 2017 році депутати Запорізької обласної ради прийняли рішення про повну реконструкцію та переоснащення водолікувального блоку. За кошти, виділені з обласного бюджету в підрозділі провели капітальний ремонт, заміну всього кахельного покриття, замінили всі сантехнічні комунікації і електропроводку. Це дало можливість вже в оновленому приміщенні встановити сучасні ванни, нову душову кафедру і застосовувати їх для лікування і відновлення пацієнтів Запорізької обласної лікарні. А індивідуальний підбір процедур допомагає досягти максимального лікувального ефекту і якнайшвидшого відновлення пацієнтів лікарні. Після реконструкції також відновлено роботу душового залу.

За останній рік у відділенні реабілітації Запорізької обласної клінічної лікарні пройшли оздоровлення і лікування близько 12 тисяч пацієнтів. До реконструкції відділення, в водолікувальну блоці проходили відновлення не більше 2 тисяч пацієнтів.

На сьогодні аналогів процедур, які відпускаються в реабілітаційному відділенні ЗОКЛ, немає у всій Запорізькій області. Більш того, фахівці відділення відзначають, що процедури унікальні і для країни, адже такий різноманітний набір ванн є в наявності не в усіх медичних установах України. Тому за допомогою у відділення реабілітації звертаються пацієнти не тільки Запорізького краю, а й з усієї країни, - повідомили в КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР.

Дата публікації: 
14.02.2018