Перший заступник голови Запорізької облради пропонує звернутись до уповноважених державних органів з вимогою прискорити будівництво мостів у Запоріжжі

«Запорізькі мости в сучасних умовах є питанням національної безпеки. Проблема транспортних зв’язків між лівобережною та правобережною частиною міста, виходить за рамки міської проблеми. За офіційними даними, фактична інтенсивність транспортних потоків через існуючі автотранспортні переходи в рази перевищує їх пропускну спроможність. Отже, це не тільки і не стільки проблема мешканців Хортицького або Дніпровського районів Запоріжжя, скільки питання національної безпеки нашої країни, - заявив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков перед учасниками засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області.

Він запропонував депутатам на найближчій сесії обласної ради звернутись до Кабінету Міністрів, РНБО, Служби автомобільних доріг України, «Укрзалізниці», міністерства інфраструктури України та інших уповноважених державних органів з вимогою максимально прискорити будівництво мостів у Запоріжжі та виконати всі регламентні роботи на мостах Преображенського і греблі Дніпрогесу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
28.11.2018