«Перший дзвоник» пролунав у центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді

Вихованців та педагогів КЗ «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з початком нового навчального року привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко.

Сьогодні в центрі навчаються понад 1000 учнів, які опановують образотворче мистецтво, займаються співами, танцями та акторською майстерністю.

Свої таланти діти продемонстрували під час урочистого заходу та на майстер-класах, в яких могли взяти участь не тільки вихованці центру, а й всі охочі. Прикрасою заходу стала виставка доробок вихованців центру – виробів з бісеру, вишивки й ляльок.

-Керівництво обласної ради й депутатський корпус чітко усвідомлюють, що підтримка таких закладів, як наш центр художньо-естетичної творчості -  краща інвестиція   в наших дітей, - зауважив Володимир Подорожко. -  Адже займаючись музикою, танцями,  образотворчим та ужитковим мистецтвом, діти розвивають свої таланти й стають особистостями.

Керуючий справами виконавчого апарату звернувся до вихованців центру з побажанням подальших творчих успіхів, постійного розвитку та успішного навчального року.

Учнів та педагогів КЗ «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» ЗОР привітав також заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук.

За сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління керівника закладу Наталію Кузнєцову було відзначено Подякою Міністерства  освіти України.

 

Дата публікації: 
13.09.2018