«Освітяни – це поклик серця і стан душі», - Володимир Подорожко

Тепло і душевно пройшло потрійне свято – День народження школи, десятирічний ювілей дошкільного відділення і День працівників освіти – у Запорізькій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті №7. Діти дарували свою творчість своїм наставникам і гостям.

Радість свята із інтернатівцями розділив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який від імені голови обласної ради Григорія Самардака і депутатського корпусу привітав дітей, батьків і особливі слова шани і подяки адресував педагогічному колективу закладу.

- Освітяни – це поклик серця і стан душі. Розумію, скільки здоров’я, нервів, власної енергії, недоспаних ночей у кожному з ваших вихованців. Для того, щоб вони виросли по-справжньому гармонійно розвиненими особистостями. І саме від вас залежить, наскільки добрими, чесними, гуманними будуть діти. Доземно вклоняюся кожному із вас – педагогам, вихователям, медичним працівникам, працівникам господарської частини, адміністрації школи за ваш професіоналізм і великі душі. А найкраща нагорода вам за всі старання – щасливі усмішки дітей, - сказав Володимир Подорожко, додавши, що школа під керівництвом директора Віктора Тлєуша розцвіла і продовжує розвиватися. І це ще раз доводить, що успіх будь-якого закладу значним чином залежить від мудрого керівника, який прагне до прогресу.

Цього святкового дня до колективу інтернату завітали і колишні керівники закладу, і люди, які постійно тримають руку на пульсі його розвитку і сприяють цьому розвитку.

Не обійшлося, звичайно, і без нагород від Запорізької обласної ради, облдержадміністрації й адміністрації школи. А віншував святковий вечір концерт, сповнений дитячого щастя і таланту.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
08.10.2018