Орджонікідзевський районний суд відтепер працюватиме у новому приміщені

Після оновлення будівлі приміщення районного суду урочисто відкрили у присутності представників судової гілки влади -  голови Верховного суду Валентини Данішевської,  голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка, голови Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка, голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Коньякова, а також керівників судів Запоріжжя, керівництва області й міста.

Як відзначив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, усі зміни, які відбуваються в рамках судової реформи, мають на меті створення належних умов  для формування правової системи європейського рівня, яка працюватиме в інтересах громадян та держави.

- Судова реформа – це черговий доказ того, що країна змінюється докорінно. Бажаю суддям Запорізької області помножити високий професіоналізм та здобутки у формування судочинства в Україні, - прокоментував  голова   Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Після традиційного перерізання стрічки, для поважних гостей провели екскурсію оновленим приміщенням, яке облаштоване за сучасними технологіями, що забезпечує цивілізовані умови перебування в приміщенні для всіх  учасників судового процесу. Входи до будівлі обладнані двома пандусами. У залах судових засідань для слухання кримінальних справ встановлені передбачені Кримінальним процесуальним кодексом України загородження зі скла, облаштовані три камери для перебування підсудних,  конвойне приміщення, бокс для заїзду конвойного автомобілю тощо. Крім того,  для відвідувачів встановлені інформаційні стенди щодо діяльності суду, зручною навігацією.

Цього ж дня, за участі голови Верховного суду Валентини Данішевської та поважних представників судової системи України, в приміщенні Апеляційного суду відбулася прес-конференція на тему «Судова реформа  - реалії та перспективи».

Дата публікації: 
09.02.2018