Один з наймолодших металургійних заводів Запорізької області відзначив другу річницю з дня створення

Створений два роки тому Запорізький ливарно-механічний завод, який є одним із стабільно працюючих підприємств Запорізької області, відзначив свій другий день народження.

Девізом свята, яке проходило на території одного з готельних комплексів Запоріжжя, став «Ми – суперсила!». Фотозони, змагання, ігрові і розважальні локації зібрали супер-родини працівників ЗЛМЗ – загалом близько 450 осіб.  

- Запорізький ливарно-механічний завод - унікальне підприємство. З одного боку, це - один з наймолодших заводів на території Запорізької області. З іншого, у ЗЛМЗ - солідні традиції. Маючи за плечима колосальний досвід, співробітники ЗЛМЗ працюють якісно і ​​злагоджено, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, який від імені Запорізької обласної ради привітав колектив металургів і підкреслив, що  ЗЛМЗ - важливий проект комбінату «Запоріжсталь», який позитивно впливає на соціальну ситуацію в усьому регіоні.

- Адже новий завод - це нові робочі місця. Упевнений: їх кількість буде зростати зі збільшенням замовлень і розширенням риків збуту виливків з легованих, низьколегованих і високолегованих сталей, чавунного і кольорового лиття і металоконструкцій, - сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і від жителів області подякував колективу, а на ЗЛМЗ працює майже тисяча металургів.

- З такими працівниками у нас є майбутнє, - сказав Єгор Семенков і вручив Почесні грамоти обласної ради комірнику цеху металоконструкцій ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Марині Гунченко і слюсарю-ремонтник механо-служби ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Антону Ткаченко, побажавши всім співробітникам ЗЛМЗ залізної витримки, сил і розвитку.

 

Для довідки:

Запорізький ливарно-механічний завод (ЗЛМЗ) був створений в 2016 році на базі ливарного і механічного цехів, а також цеху металоконструкцій ПАТ «Запоріжсталь».

Сьогодні ЗЛМЗ є багатопрофільним підприємством із замкнутим циклом виробництва продукції. На заводі вибудувана гнучка і самостійна система управління виробництвом, яка допомагає ефективно взаємодіяти з головним партнером, комбінатом «Запоріжсталь», а також освоювати нові ринки.

У структуру ЗЛМЗ входить відділення фасонного лиття, яке спеціалізується на виробництві виливків з легованих, низьколегованих і високолегованих сталей. Технологічний процес дозволяє отримати виливки вагою від 500 грамів до трьох з половиною тонн.

У відділенні чавунного лиття виробляються виливки з чавуну: передільного, сірого, легованого зі спеціальними властивостями; виливки з чавуну, вагою від 3,5 тонн до 30 тонн.

У відділенні кольорового лиття відливаються бронзові виливки вагою до 2 тонн.

Обладнання цеху металоконструкцій дозволяє виготовляти металоконструкції вагою до 30 тонн, завдовжки до 15 метрів, шириною до 4 метрів, висотою до 4 метрів.

 

 

Дата публікації: 
02.08.2018