Обласний бюджет на 2019 рік депутати Запорізької облради переглянуть на сесії

Постійна комісія з питань бюджету заслухала доповідачів з питань порядку денного засідання. Окрім сесійних питань, до уваги депутатів  порядок денний містив 47 профільних питань.

Депутати обласної ради, які входять до складу постійної комісії, зосередили увагу на питаннях внесення змін та доповнень до Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки, про Програму з фінансової  підтримки комунальних підприємств, що належать до  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області, на 2019 рік та внесення змін і доповнень до обласного бюджету на 2019 рік.

Так, проектом рішення передбачається виділити фінансування Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради з врахуванням пропозицій в розмірі 18, 8 млн. гривень. Окрім того, комісією погоджена додаткова пропозиція щодо реалізації заходів, які надали депутати в рамках програми «Депутатський фонд» станом на 13.03.2019 року. Проект рішення Програми з фінансової  підтримки комунальних підприємств, що належать до  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області передбачає фінансування у розмірі 3,3 млн. гривень.

Проектом рішення про внесення змін і доповнень до обласного бюджету на 2019 рік передбачається збільшити обсяг бюджету на 482,3 млн. гривень, з них: загальний фонд – 403,4 млн. гривень, спеціальний фонд – 78,9 млн. гривень. Пропонується ці кошти спрямувати на галузеві програми – 208,7 млн. гривень (найбільший обсяг: соціальний захист – 70,9 млн. гривень, охорона здоров’я – 39,1 млн. гривень, профілактика правопорушень, громадської безпеки та підтримки військових частин Збройних Сил України – 23,5 млн гривень) та на капітальні й поточні видатки установ – 83,9 млн. гривень (найбільший обсяг: департамент освіти і науки облдержадміністрації – 34 млн. гривень, департамент охорони здоров`я облдержадміністрації – 33,3 млн. гривень, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації – 7 млн. гривень). Також, пропонується направити кошти на регіональну програму будівництва – 47,9 млн. гривень, регіональну програму «Питна вода Запорізької області» - 51,7 млн. гривень, екофонд – 19,0 млн. гривень.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.03.2019