Обласні ради наполягають на подальшому реформуванні служби в органах місцевого самоврядування

Питання упорядкування та удосконалення правового регулювання службових відносин у сфері місцевого самоврядування обговорювались під час  засідання круглого столу «Нормативно-правове врегулювання інституту посадової особи місцевого самоврядування в умовах реформи децентралізації влади». У заході, який 14-15 травня проходив у стінах Верховної Ради України на базі Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за підтримки Ради Європи, активну участь взяв керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- Головне питання, що було підняте в ході обговорення – прийняття, врешті решт, закону про службу в органах місцевого самоврядування, що нещодавно буд провалений Верховною Радою України. Учасники дискусії погодилися, що без його прийняття неможливе якісне реформування служби, підвищення її авторитету та престижності, в першу чергу, у молодих спеціалістів, - зазначив Володимир Подорожко.

Депутати Верховної Ради, зокрема, голова Комітету Сергій Власенко та Голова підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Альона Шкрум, а також Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко та Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов виказали впевненість в тому, що, в разі прийняття парламентом, закон про службу в органах місцевого самоврядування стане гарним імпульсом для її швидкого та якісного реформування, посприяє підвищенню якості муніципальної влади та її інститутів.

- Сподіваємось, що такий необхідний для подальшого реформування служби в органах місцевого самоврядування законопроект не стане предметом політичних заяв, а буде прийнятий вже в 2018 році, - зазначив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Дата публікації: 
17.05.2018