Обласна школа спортивної майстерності пишається своїми переможцями

Три золоті медалі вибороли вихованці КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради у змаганнях з греко-римської боротьби, які пройшли у Стамбулі.

З 26 по 29 жовтня у Стамбулі проходив міжнародний турнір «CUP Turkey», в якому збірна команда України з греко-римської боротьби U-23 виступила тріумфально. При цьому, з семи золотих медалей, завойованих українськими борцями, три «золота» в активі спортсменів Запорізької обласної ШВСМ.  Владислав Кузько, Дмитро Мірошник і Олександр Євдокимов, що завоювали золоті медалі у своїх вагових категоріях, стали переможцями Кубка Туреччини з греко-римської боротьби у складі збірної команди України.

Керівництво обласної школи спортивної майстерності вітає своїх вихованців з перемогою та бажає їм подальших спортивних рекордів.