Обласна рада запрошує молодь до співпраці в реалізації бізнес-ідей

В обласній раді відбулася нарада з питань організації Проекту «Young business generation YBG (Молоде бізнес-покоління)», яка була проведена для представників вищих навчальних закладів Запоріжжя.

Відкриваючи захід, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Запорізької обласної ради Людмила Любім  зазначила, що обласний парламент завжди готовий підтримати молодь у її професійному орієнтуванні. Для реалізації деяких проектів виділяються кошти з обласного бюджету.

- Закликаємо вас, шановне наше молоде покоління, студенти вишів, брати участь у різноманітних проектах, в тому числі й  міжнародних, які дадуть вам змогу реалізувати свої найсміливіші бізнес-проекти й на повну показати свій потенціал, - звернулася до молоді Людмила Любім.

Наразі учасники наради окреслили три першочергові пропозиції. По-перше, це «Startup Fest», який буде проходити в Запоріжжі 30-31 листопада з метою популяризації підприємництва та стартап-руху шляхом створення презентаційно-освітнього майданчика з сучасними технічними розробками й інструментами для їх просування. По-друге, це підтримка проектів в рамках Програми ЄС «Erasmus». І, зрештою, проект «Young business generation».

Генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко розповів молоді, як необхідно подавати проекти, які є вимоги до їх оформлення та пояснив інші організаційні нюанси, що допоможуть успішній реалізації бізнес-ініціатив.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
07.11.2018