Обласна рада долучається до розв’язання нагальних проблем розвитку в Приморському районі

Днями, з громадою Приморського району, представниками місцевої влади та керівництвом провідних установ та закладів під час робочої поїздки поспілкувався перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков.

Одним з таких закладів, які він відвідав – Преславська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Запорізької обласної ради.   Директорка закладу, Алла Гогунська, ознайомила Єгора Семенкова із надбаннями та покращеннями, які відбулись у школі-інтернаті завдяки стабільному фінансуванню з обласного бюджету. Тільки за минулий рік вдалося придбати пральну машину, холодильник, твердопаливний котел, ванну, стелаж та плиту. Та все ж головне надбання та гордість закладу – це досягнення вихованців, які попри складні діагнози, досягають успіхів у навчанні, здобувають призові місця на місцевих, районних та обласних конкурсах з різних предметів.

Проблеми реформування закладів професійної освіти в районах області постали під час спілкування з громадою в Приморському аграрному  професійному ліцеї, який відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації підпадає під припинення, шляхом  приєднання до Бердянського центру професійно-технічної освіти. Депутати Приморської районної ради, Приморської міської ради, керівництво органів влади та підприємств району вважають дане рішення передчасним. Під час спілкування з Єгором Семенковим вони наполягали, що мають плани та напрацювання стосовно збереження і повноцінного функціонування  ліцею. Тож, це питання буде додатково вивчено на рівні обласної влади з врахуванням аргументів всіх сторін, - зауважив представник обласної ради.

Також Єгор Семенков разом з міським головю м.Приморськ Оленою Божковою, директором КП «Чисте місто Приморськ» Андрієм Розумним та директором КП «Облводоканал» Сергієм Басанським також обговорив питання можливості залучення КП «Облводоканал» ЗОР до забезпечення водопостачання м.Приморськ. Всі учасники зустрічі мають єдину думку - питання забезпечення мешканців області якісною питною водою є стратегічним. Та різні можливості потребують детального вивчення фахівцями для прийняття зваженого, обґрунтованого рішення.  

Одни із об'єктів відвідуваня став санаторій медичної реабілітації «Глорія». В серпні 2018 року обласна рада призначила в.о. директорки закладу Валентину Юрків. За останній рік санаторій суттєво покращив стан матеріально-технічної бази. Зокрема, відремонтовано систему теплозабезпечення, відкрито аптечний пункт, обідню залу для маломобільних відпочиваючих, відремонтовано санвузли з душовими, проводиться покращення благоустрою території, облаштування автомобільної стоянки та інше. Попри це, Валентина Юрків запевнила, що колектив санаторію не буде зупинятися на досягнутому.

 З приводу «Глорії», Єгор Семенков зауважив, що обласна рада вважає суттєвим досягненням прийняте після декількох років судових спорів остаточне рішення з закріплення землі за санаторієм.

- Ми бачимо позитивні зрушення. Заклад став більш клієнтоорієнтованим, Та, вважаю, санаторій може отримати більше відпочиваючих за рахунок розвитку напрямку профілактики. Переконаний, що сюди б приїжджали люди різного віку протягом всього року за умови впевненості в отриманні якісних, сучасних послуг. В цілому, заклад рухається в правильному напрямку. Обласна рада за умови наявних обґрунтувань буде виконувати благоустрій, оновлювати медичне обладнання та здійснювати інші функції власника, щоб мешканці та гості області мали змогу оздоровлюватися на Приазовському узбережжі, - сказав Єгор Семенков.

 

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.08.2019