«Обери життя»: підліткові команди зі всієї області змагаються у знаннях зі здорового способу життя

Сьогодні відбувається фінал обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя». Проведення конкурсу цього року – особливе, бо приурочене до 100-річчя Червоного Хреста. Учасників з різних районів Запорізької області привітали заступник голови обласної ради Владислав Марченко та депутат обласної ради Ярослав Криль.

Фестиваль проводиться шістнадцять років поспіль Центром патріотичного виховання молоді та Червоним Хрестом. Його мета - мотивація підлітків на збереження та поліпшення свого здоров'я, надання знань з профілактики захворювань й травматизму, набуття досвіду надання першої допомоги.

-Завжди підтримував здоровий спосіб життя: навіть у шкільні часи обминав спокуси підліткового життя, - розповів у вітальному слові Владислав Марченко. - І не жалкую: зараз є здоров'я, гарна родина, улюблена маленька донька, тому і зараз продовжую уникати шкідливих звичок. Переконаний, що сьогоднішня молодь також повинна дбати про своє здоров’я. Підготовка до фестивалю потребує всебічного розвитку та підготовки – саме це важливо для правильного розвитку молоді, бо тільки так ми збудуємо свідоме суспільство та здорову націю.

Депутат Ярослав Криль також підкреслив важливість популяризації здорового способу життя:

-Фактично ви створюєте нову генерацію українців: цілеспрямованих та амбітних. Здоровий спосіб життя, спорт позитивно змінює життя. Я бачу це на власні очі. На комбінаті, де я працюю, виховується спортивна культура, і щороку проводиться багато заходів. Є програма соціальних ініціатив «Ми – це місто», з 157 проектів левова частина була спрямована саме на популяризацію здорового способу життя, - зауважив депутат.

Під час фіналу  на команди  чекають  наступні завдання: театралізований виступ про здоровий спосіб життя; вікторина на знання історії Червоного Хреста та українських традицій; конкурс капітанів – театралізована презентація капітаном команди ікебани з лікарських рослин; практична частина – надання долікарської допомоги постраждалим; конкурс плакатів та фотоконкурс про здоровий спосіб життя.

Дата публікації: 
16.05.2018