Нагороджено Батьків року Запорізької області

З нагоди Всенародного Дня батька, який відзначається третьої неділі вересня, в Запорізькій обласній раді нагородили переможців обласного туру конкурсу «Батько року». В Запорізькій області конкурс відбувся вдруге.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков відзначив, що у сучасних реаліях День батька – свято традиційної сім’ї.

- Всі присутні батьки розуміють, що без наших прекрасних половинок, без матерів наших дітей, в нас не було б тієї гармонії, яку ми відчуваємо, як батьки. Вважаю, що батьком стають не один раз, коли народжується дитина – це лише фізичний вияв, - а протягом кожного дня, коли дитина ділиться з нами своїми успіхами та переживаннями, новими знаннями, захопленнями. Щиро вітаю з прийдешнім святом та впевнений, що кожен з вас гідний достойного звання «Батько року», яке підтверджується щоденно при спілкуванні з дітьми!, - сказав Єгор Семенков.

Самі ж номінанти із вдячністю відносяться до ініціативи обласної влади щодо відзначення свята, підкреслюючи, що обласна рада та облдержадміністрація ініціюють та втілюють багато важливих соціальних проектів. Зокрема, один із учасників відзначив, що конкурс «Батько року» сприяє формуванню у суспільстві позитивного погляду на сім’ю, материнство та батьківство.

Конкурс проводився у наступних номінаціях: справжній козак; працівник галузі металургії; рятівник; військовослужбовець, працівник Збройних Сил України; представник місцевих органів виконавчої влади; працівник органів місцевого самоврядування; громадський діяч; керівник підприємства; працівник агропромислового комплексу; працівник освіти і науки; працівник охорони здоров’я; працівник культури та мистецтва; спортсмен; працівник засобів масової інформації; працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури; працівник сфери соціального захисту населення; волонтер.

Всього в цьому році в конкурсі взяли участь 118 чоловіків.

 

Дата публікації: 
14.09.2018