Нагороди Запорізької облради отримали ювіляри біофакультету ЗНУ

Запорізьку обласну раду на урочистостях, присвячених 30-річчю біологічного факультету Запорізького національного університету, представляв заступник голови облради Владислав Марченко.

На початку заходу декан факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик поділилися успіхами студентів та викладачів у науковому, спортивному, культурно-масовому, громадському, господарському житті університету, міста, області та наголосила, що навчальні плани враховують основні європейські тенденції освітньої галузі, відкриваються нові спеціальності, факультет має потужну базу для практики студентів й дає можливість зарекомендувати себе студентам, як практикам, ще на етапі отримання освіти.

Голова наглядової ради ЗНУ, народний депутат України Микола Фролов відзначив, що біологічний факультет – це той факультет, який постійно стимулює творчий пошук, бажання йти вперед та перетворювати університет з більшою швидкістю, з більшим натхненням до найкращих прикладів європейських університетів.

Владислав Марченко звернувся до наукової спільноти та тих, хто бажає ними стати – студентів, зі словами привітання та найкращими побажаннями від голови облради Григорія Самардака та депутатського корпусу облради.

- Сподіваюся, що через рік-два-три-п’ять представники органів місцевого самоврядування приїдуть до цієї зали нагородити за супер-досягнення випускників вашого факультету. Ваша професія конче потрібна сучасному суспільству, адже ми маємо дуже багато викликів, які неможливо вирішити без фахівців вашої галузі. Ми маємо наразі проблеми з Молочним лиманом, сказом лисиць та й зі стандартами продуктів харчування. Тому бажаю науковцям наснаги, аби студенти вас чули, щоб вони дослухалися до вас й наша країна збагачувалася якісними фахівцями, - побажав Владислав Марченко та вручив нагороди Запорізької обласної ради.

Дата публікації: 
12.10.2017