Нацполіція Запорізької області пропонує молодим запоріжцям ставати поліцейськими (ФОТО + ВІДЕО)

Штатний недокомплект в лавах поліції Запорізької області складає близько 50%. Тож, керівники ГУНП в Запорізькій області проводять активну рекрутингову кампанію серед молоді. Сьогодні під засідання «круглого столу» в Запорізькій облраді обговорювали питання проведення спільних заходів з профорієнтації патріотично налаштованої молоді. Перевагами вступу на службу до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області начальник  управління патрульної поліції м. Запоріжжя Світлана Михайловська назвала достойну зарплатню (від 12 тис. грн. на місяць), можливість отримати тимчасове житло в гуртожитку або придбати його за лізинговою програмою та інші бонуси.

- Кожен може взяти участь в конкурсі, який проходить в 5 етапів, і, витримавши їх, стати справжнім поліцейським. Я сама, прийнявши рішення вступити до лав поліції, переконалась у прозорості конкурсного відбору, і сьогодні маю змогу служити суспільству і своїй державі. Основний мій заклик: «Не словом, а ділом!». Бо кожен з нас може своїм трудом змінити ситуацію в України на краще, - зазначила Світлана Михайловська.

Разом із кадровою службою Нацполіції рекрутингом співробітників займається спеціальна створена поліцейська комісія Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. Обрані в липні 2016 року Запорізькою обласною радою представники від громадськості до складу цієї комісії Віктор Нестеренко та Микола Зінченко зазначили, що за цей час було проведено близько 110 конкурсних відборів, залучено більше 3 тиясч співробітників.

- Ми особливо радіємо, коли маємо справу не тільки із фізично розвиненими, а й із мотивованими кандидатами. Адже молоді люди, які розглядають службу в лавах Нацполіції як можливість здійснення змін в країні, додають впевненості: ці зміни неодмінно відбудуться, - наголосив Микола Зінченко.

На глибоке переконання першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова, який налаштовував комунікацію між представниками Нацполіції і молоддю, зацікавленість, відповідальність і готовність чесно нести службу є запорукою того, що позитивні зміни в країні – не за горами.

- Почніть із себе. Патрульна поліція чекає на вас!, - зазначив Єгор Семенков, звертаючись до студентів, робочої молоді і представників молодіжного самоврядування області.

Результатом сьогоднішнього засідання «круглого столу» стали конкретні домовленості про співпрацю. За пропозицією представника Запорізького обласного центру молоді Богдана Рижова, досягнуто угоду провести День відкритих дверей для молоді, а також скласти план відвідування представниками молодіжних і студентських організацій різних підрозділів Національної поліції в Запорізькій області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради   

 

Дата публікації: 
07.06.2019