На Запоріжжі фестивалила трудова молодь

16-18 травня відбувся щорічний фестиваль для молоді підприємств, організацій та вищих навчальних закладів міста й області «Світ трудової молоді». У ньому взяли участь 7 команд і вже незабаром одна з них буде відзначена перехідним кубком СТМ.

Уже шостий рік поспіль цей захід синхронізує різні вектори діяльності молодіжних лідерів підприємств з метою ретрансляції європейських цінностей та принципів громадянського суспільства, а також організації якісно вищого рівня дозвілля. Крім того, гостра потреба у його проведенні полягає у підвищенні рівня соціальної залученості молоді поза роботою, адже саме трудова молодь є найбільш зацікавленою у соціально-економічному зростанні суспільства і реалізації молодіжної політики у регіоні, та може стати «двигуном» процесів розвитку та покращення ситуації, формуючи порядок денний розвитку області. З цією метою заходи, що проводяться в межах фестивалю, спрямовані як на командну роботу, так і окремо на кожну молоду людину – через змагання, які допомагають їм проявляти себе як всесторонньо розвинених особистостей.

Так, протягом трьох днів фестивалю учасники брали участь у спортивних, творчих та освітніх змаганнях. Особливістю 6-го «Світу трудової молоді» стало те, що команди заздалегідь готувалися, адже кожна з них за декілька тижнів до проведення отримала свою тему для конкурсів – а саме країну, культуру якої вони мали максимально проявити.

За підсумками трьох конкурсів були відзначені кращі команди. Таким чином, веселими та кмітливими проявили себе учасники від ПАТ «Запоріжсталь», друге і третє місця поділили між собою ПАТ «Запорізький залізорудний комбінат» та ПАТ «Запоріжтрансформатор». А ось у танцювальній та співочій битвах перемогли члени Запорізької обласної студентської ради, яким поступилися відповідно у першому змаганні ПАТ «ЗЗРК» та представники молодіжного центру м. Мелітополь «People.ua», у другому – ПАТ «Запоріжсталь» і ПАТ «Запоріжтрансформатор».

З метою пройнятися не лише культурним, але й соціально-політичним життям країн ЄС, учасники на третій день фестивалю зіграли у вікторину Євроквіз на тему цінностей, прав, економіки та мистецтв, за якими характеризують Європу у всьому світі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
20.05.2019