В День Збройних Сил України на підтримку ветеранів АТО і родин загиблих Запорізька облрада перерахувала 100 тис. грн.

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. З цієї нагоди в концертному залі Запорізької обласної філармонії вітали військових. Тут відбувся святковий концерт та обласний благодійний Телемарафон. 

У фойє на парадних сходинках гостей зустрічали ліцеїсти Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», духовий оркестр. Зі сцени на адресу захисників лунали  щирі слова подяки.

Привітали захисників України і голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, а також перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко.

- Від імені всіх мешканців Запорізького краю, від обласної ради хочу подякувати нашим військовим за те, що сьогодні на нашій землі панує мир, - наголосив Григорій Самардак. -  Це слова подяки кожному воїну, кожному волонтеру, хто віддав свою душу й серце, здоров’я, і найдорожче - власне життя за свою Батьківщину. За те, щоб ми могли сьогодні працювати під мирним небом, працювати й мріяти, будувати  сильну, незалежну Україну. Сьогодні з впевненістю можна сказати, що українська армія відбулася. Росте професіоналізм Збройних Сил України. Бути армійцем - це честь, - наголосив голова обласного парламенту.

Він також побажав усім захисникам України, які сьогодні служать Батьківщині в лавах Збройних Сил України - звитяги, мужності, успіхів на службі та миру.

- Українська армія, українські військові – непереможні. Тому що стоять за правду, за українську землю, за свою сім’ю і рідний дім, - підбив риску Григорій Самардак.

До скарбниці благодійного Телемарафону Григорій Самардак передав сертифікат на 100 тис. грн. від обласної ради. З коштів, зібраних під час Телемарафону, буде надано  матеріальну  допомогу ветеранам АТО, які опинилися у складних життєвих обставинах, родинам загиблих героїв та пораненим бійцям.

Кращим з військовослужбовців, за вірну службу Батьківщині та з нагоди Дня Збройних Сил України, вручили грамоти та відзнаки.

Дата публікації: 
06.12.2017