Мешканці територій області цього року відчують позитивні зміни в роботі водогонів

Під час позачергової сесії депутатський корпус обласної ради підтримав проекти рішень та пропозиції до них, спрямувавши суттєвий фінансовий ресурс на КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

В рамках регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області» підприємству виділено 5 млн. грн. для стабілізації фінансово-економічного стану, 19,4 млн. грн. на оновлення автотранспортного парку підприємства, придбання приладів обліку, засоби автоматизації, заміну насосних агрегатів на артезіанських свердловинах та підкачки води на ділянках, розташованих по області, та на реалізацію інших заходів.

Окремо «Облводоканал»  в рамках внесених змін і доповнень до Переліку заходів, спрямованих на охорону та раціональне природокористування природних ресурсів, які фінансуються за рахунок фондів охорони навколишнього природного середовища місцевих бюджетів, у 2019 році отримав додатково 2,9 млн. грн. на придбання машини для збору, транспортування та складування відходів (колісний багатофункціональний екскаватор-навантажувач). Тож, загалом на ці заходи підприємству «Облводоканал» спрямовано 27,3 млн. грн.

Окрім того, обласна рада розпочинає планову масштабну реконструкцію мереж. Так, на умовах співфінансування з ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», з обласного бюджету виділено 10 млн. грн. на реконструкцію магістрального водогону Таврійського ЕЦВВ КП «Облводоканал».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
15.03.2019