Медики радилися, як адаптуватися до змін у ході реформування

Сьогодні на конференції членів Запорізької обласної асоціації лікарів-організаторів охорони здоров’я, членів обласної асоціації юристів, обласної асоціації адвокатів та комітету з медичного права представники галузі обговорили нагальні питання, які постають перед ними у зв’язку з проведенням медичної реформи.

Головуюча на конференції – депутат Запорізької обласної ради, голова ГО «Запорізька обласна асоціація лікарів-організаторів охорони здоров’я», головний лікар КУ «Обласний медичний центр репродукції людини» Запорізької обласної ради Наталія Авраменко наголосила, що зустрічі в такому розширеному форматі дають прекрасну нагоду відповісти на найактуальніші питання медичної реформи.

А перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, вітаючи загал медичних працівників і бажаючи їм плідної роботи, зазначив, що не випадково конференція проходить саме в облраді, адже у стінах обласного парламенту приймаються відповідальні рішення.

- Медична реформа – одна з тих реформ, які сьогодні найбільш критикуються, - говорив Єгор Семенков. – Ми маємо ряд надскладних питань, на які необхідно знайти відповіді. Багато з цих питань порушуються перед депутатським корпусом. Серед них – питання створення Пологівського, Токмацького округу, питання всебічного захисту медпрацівників і ще багато інших. І я сподіваюся, що шляхом таких ось заходів ми згенеруємо правильні шляхи і пропозиції до реформи системи охорони здоров’я, які доведемо до міністерства…

У ході конференції медичні працівники обговорили проблемні питання, які їх сьогодні турбують, і у відповідь отримали професійне тлумачення деяких позицій медичної реформи.

Дата публікації: 
14.09.2018