Маленьким запоріжцям із вадами опорно-рухового апарату відкрили нові можливості для розвитку і руху вперед

Запорізькі дітлахи з особливими потребами і їхні батьки отримали додаткові можливості для реабілітації. В комунальному вищому навчальному закладі «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради відкрито спеціальну кімнату з тренажерами, гойдалками та іншим обладнанням, яке суттєво допоможе в реабілітації діточок з порушенням опорно-рухової функції.

Реалізувати цей проект Хортицький національної навчально-реабілітаційної академії вдалось за грантової підтримки Австралійського Посольства, яке надало 667 тис. грн.. При тому, що однією з умов отримання гранту від Посольства Австралії була обов'язкова наявність позитивних рекомендацій від органів влади, за Хортицьку національну навчально-реабілітаційну академію поручилися перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков і член виконавчого комітету Запорізької міської ради Елліна Позднякова-Кірбятьева.

Сьогодні поручителі відвідали одне з занять у новій кімнаті. Поспілкувавшись з маленькими їх відвідувачами і їхніми мамами, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков переконався: затрачені на реалізацію проекту зусилля були не марними. Адже перші результати, які бачать неврологи, логопеди, реабілітологи та інші спеціалісти, переконливо свідчать на користь того, що заняття позитивно впливають на здоров’я маленьких пацієнтів.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков відзначив внесок Австралійського Посольства у реалізацію проекта і висловив переконання, що нове обладнання, яке так подобається запорізьким дітям, в буквальному сенсі поставить на ноги багатьох пацієнтів.

- Спеціальні гойдалки, тренажери, аудіотерапія та інші сучасні методи реабілітації дозволяють дитині навчитися управляти своїм тілом, полегшує функціонування опорно-рухового апарату і стимулює розвиток інтелектуального та емоційного здоров'я дітей, які мають свої особливості. Дуже сподіваюсь, що це обладнання принесе радість в родини запоріжців, діти яких потребують сучасних методів реабілітації, - сказав Єгор Семенков.  

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
05.12.2018