Літній ІТ-табір на базі Запорізького обласного центру молоді дає стартові знання з інформаційних технологій та SEO

На базі комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради протягом літа – 2017 працює літній  ІТ-табір.

Це – навчальний проект для молодих запоріжців, які цікавляться ІТ-технологіями, програмуванням, веб-дизайном, анімацією, маркетингом та основами ІТ-бізнесу. Його реалізації сприяла фінансова підтримка з боку соціальної програми «Мы – это город», яку проект виборов в рамках  конкурсу на отримання грантів.

Робота табору стартувала 20 червня і тривати до 31 серпня. Щотижня, у вівторок та четвер з 18:00 і до 21:00 години, учасники вивчають інформаційні технології, основи програмування і SEO (пошукової оптимізації сайтів), вчаться розробляти сайти та створювати їх з нуля, освоюють комп’ютерну графіку та веб-дизайн. Крім того, зареєстровані учасники мають змогу познайомитися з ведучими спеціалістами в ІТ-сфері, навчитися працювати в команді та завести нові, можливо, корисні в майбутньому знайомства.

В цілому, проект зібрав близько 85 учасників, серед яких люди як зовсім юного (13 років) так і старшого віку. Головне, що вони всі розуміють, що прийшли навчатися і йти за своєю метою – освоювати базис програмування та створювати в майбутньому свій власний продукт.

Програма літнього ІТ-табору складається із 4-ох основних блоків:

  1. Створення сайтів на платформі WordPress.
  2. Веб-дизайн.
  3. Контент-менеджмент та копірайтинг.
  4. Інтернет-маркетинг та просування сайтів.

Професійними тренерами на літньому ІТ-таборі виступають бізнес-аналітик Анастасія Міщенко, копірайтер Катерина Жадько, дизайнер Валерія Жаліс та спеціаліст із SEO Влад Шевченко.

Центр молоді пропонує стати учасником табору з будь-якого заняття.

Дата публікації: 
02.08.2017