«Кожен рік роботи «Дніпроспецсталі» дає віру в промислове майбутнє Запоріжжя», - Єгор Семенков

Одне з брендових запорізьких підприємств – ПрАТ «Дніпроспецсталь» - відзначило 86-ту річницю з дня запуску. Завод, який  спеціалізується на виробництві чавуну, сталі та феросплавів, підійшов до свого дня народження із хорошими показниками: в I кварталі 2018 року обсяг промислового виробництва на підприємстві склав 2 406,4 млн. грн., що на 26,4 % більше ніж за аналогічний період 2017 року. Обсяг реалізації – на рівні 2461,3 млн. грн.. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, цей показник зріс на 27,3 %.
 
Разом з тим, виконуючий обов’язки голови правління ПрАТ «Дніпроспецсталь» Віталій Конієвський відзначає той факт, що торгові війни на світовому ринку дещо гальмують розвиток підприємства.
 
- З кожним роком все важче презентувати свою продукцію на міжнародних ринках. Але разом із заводчанами, друзями і партнерами ми вирішуємо проблеми. У нас немає іншого виходу, ніж спільним трудом досягати поставленої мети, - сказав Віталій Корнієвський. 
 
Виступаючи перед трудовим колективом в ПК «Дніпроспецсталь», перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, перш за все,  від голови і депутатів Запорізької обласної ради подякував всім ветеранам, трудовим династіям і сьогоднішнім працівникам за труд, зазначивши, що «кожен депутат цінує працю запорізьких металургів». Єгор Семенков також відзначив зростання об’ємів реалізації продукції і, відповідно, заробітної плати на підприємстві, що дозволяє розвивати економіку Запорізької області.
 
- Кожен рік роботи такого потужного підприємства дає віру в промислове майбутнє Запоріжжя, - сказав перший заступник голови Запорізької облради і побажав «дніпроспецсталівцям» міцно стояти на ногах за будь-якої кон’юнктури на ринку. При цьому він зауважив, що це можливо за умови модернізації виробничих потужностей.
На святі з нагоди 86-річчя ПрАТ «Дніпроспецсталь» був присутній депутат Запорізької обласної ради Станіслав Чередніченко.
 
В присутності ветеранів і працівників підприємства перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков вручив відзнаки і нагороди Запорізької облради найкращим співробітникам ПрАт «Дніпроспецсталь».
  
 
Відділ комунікацій Запорізької обласної ради
 
Дата публікації: 
11.10.2018