Комунальні заклади Запорізької обласної ради дарують новорічно-різдвяний настрій дітям і дорослим

У новорічно-різдвяну святкову пору у Запоріжжі й області тривають різноманітні культурно-мистецькі заходи. Найяскравішою подією вже традиційно став обласний Новорічно-Різдвяний фестиваль, який щодня, починаючи з 19 грудня і до 7 січня, зустрічав і розважав сотні запоріжців на площі Фестивальній.  Але свято триває, тож на жителів та гостей області чекають цікаві концерти та вистави.

Найактивнішу участь у створенні святкових програм взяли колективи обласного методичного центру культури й мистецтва, Запорізької обласної філармонії, Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Окрім того, новорічно-різдвяні програми як для дітей, так і для дорослих влаштовують театри. Так, у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В. Магара ще тривають покази прем’єри сезону – казки-вертепу «Одного разу на Різдво» за мотивами української народної казки. У Запорізькому академічному обласному театрі юного глядача - новорічний мюзикл в одній дії «Лісова казка» й інтермедія біля ялинки з Дідом Морозом і Снігуркою «Аладдін». А в Запорізькому обласному театрі ляльок найменші глядачі ще мають можливість встигнути на  святкову новорічну виставу «Здрастуй, сонечко!» й стати учасниками інтермедії біля ялинки з Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими героями.

Як завжди, вишуканими й неординарними мистецькими проектами зустрічає тисячі своїх глядачів Запорізька обласна філармонія. За словами  генерального директора цього комунального закладу Запорізької обласної ради Ірини Конаревої, повний аншлаг у концертному залі імені М. Глінки спостерігався напередодні Нового року.

- Традиційно, напередодні Нового року, наш академічний симфонічний оркестр під керуванням народного артиста України В’ячеслава Реді подарував своїм шанувальникам чудовий настрій та передчуття прийдешнього свята. Так, новорічний концерт академічного симфонічного оркестру «Мusic Christmas» ми планували показати двічі – 29 і 30 грудня. Однак вже за кілька днів всі квитки були розкуплені й ми, на численні прохання глядачів, повторили концерт втретє. У програмі звучали популярна класика, музичні вітання, хіти на всі роки та сюрпризи від маестро, - розповіла Ірина Конарева. – До того ж, біля нашої святкової ялинки у філармонії протягом двох тижнів проходило новорічне шоу з  драйвовою музикою, професійним вокалом, запальними танцями та веселими іграми-забавами.

Свята у Запорізькій обласній філармонії продовжуються. 12 січня на тематичну програму «Щедрий вечір, добрий вечір!» жителів та гостей міста запрошує академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці». А 14 січня у рамках проекту «Філармонія – дітям» академічний симфонічний оркестр спільно з Запорізьким муніципальним театром танцю дарують маленьким глядачам казку «Лускунчик».

Дата публікації: 
10.01.2018