Інтерактивні дебати і фахові майстерні на тему бюджетної політики та реформування органів місцевого самоврядування стануть в нагоді керівникам територій

Стан та перспективи нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад в контексті децентралізації, реформування медицини, освіти, регіональний розвиток – всі ці питання в інтерактивному форматі обговорюватимуть представники органів місцевого самоврядування України під час всеукраїнської наради-семінару, що організовує Українська асоціація районних та обласних рад 11-14 вересня в Затоці (Одеська область).

Як зазначають організатори, тематика семінару-наради сформована відповідно до аналізу потреб, що висловили самі представники органів місцевого самоврядування. Передбачається, що спікерами будуть високопосадовці органів державної влади, зокрема Прем’єр-міністр України, фахові експерти та представники міжнародних організацій.

У рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO, а також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС,  Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Мета семінару – максимально доступно роз’яснити, як у практичній площині вирішити труднощі, з якими зіштовхуються місцеві представники, та напрацювати конкретні пропозиції стосовно покращення функціонування сфери місцевого самоврядування.

Учасники наради-семінару матимуть змогу напряму поспілкуватися зі спікерами та поділитися досвідом з колегами.

Нагадаємо, нарада-семінар у Затоці стала традиційним заходом Асоціації, що налаштовує діалог між представниками органів місцевого самоврядування та органами державної влади. Інтерактивний формат дозволяє вирішити практичні питання та проблеми, що виникають у місцевих представників при реалізації своїх повноважень.

З програмою семінару-наради можна ознайомитись за посиланням.

 

 

Дата публікації: 
03.08.2018