Інфраструктурні та соціальні проблеми запоріжців – на депутатському контролі

В обласному  контактному  центрі  відбулась пряма телефонна  лінія, під час якої громадяни в телефонному режимі мали змогу поставити будь-які питання депутату обласної ради, члену постійної комісії з гуманітарних питань Олександру Старуху, який цього разу спілкувався за допомогою skype-зв`язку, перебуваючи у відрядженні в Києві.

Дзвінки, які у call-центрі в Запоріжжі приймав помічник депутата облради Дмитро Луц, надходили переважно від жителів міста Запоріжжя, а також з Більмацького,Веселівського та Якимівського районів.

Питання учасників гарячої лінії стосувалися соціального захисту, призначення та перегляду розміру пенсій, отримання матеріальної допомоги на лікування, адміністративно-територіального устрою, житлово-комунального господарства, роботи пасажирського транспорту в м. Запоріжжі  та ін.

Особливо болючим залишається для мешканців обласного центру питання комунального та житлового господарства: ремонт багатоквартирних житлових будинків, полагодження каналізаційних та водопровідних труб, ливнівок.

В ході проведення телефонної лінії від мешканців обласного центру надходили скарги на недотримання графіку вивозу сміття з приватного сектору.

На більшість питань громадяни отримали необхідну інформацію та роз’яснення. Проблемні питання, вирішення яких потребує певного часу, взято Олександром Старухом на контроль.

 

 

 

Дата публікації: 
11.06.2018