Хід робіт на запорізьких мостах взяв під особистий контроль Прем’єр-міністр України

В рамках робочої поїздки до Запоріжжя Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом із керівництвом області і міста ознайомився з ходом робіт на запорізьких мостах.

В рамках робочої поїздки до Запоріжжя Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом із керівництвом області і міста ознайомився з ходом робіт на запорізьких мостах.

- У жовтні я був на цьому об’єкті, який уже став довгобудом. І тоді ми домовилися про те, що ми додатково виділимо ресурси і відновимо будівництво. У минулому році нам вдалося через перерозподіл бюджету підтримати порядку 50 мільйонів, з яких половина була освоєна одразу ж, того ж року. А цього року, так як я й обіцяв, ми визначили 250 мільйонів гривень на продовження будівництва цього мосту. Окрім цього, 100 мільйонів пообіцяла виділити на будівництво місцева влада – з обласного і міського бюджету. Фактично в доступі сьогодні є 350 мільйонів. На жаль, бюрократія сьогодні заважає всім дозвільним процедурам. Але зараз, як мене поінформували підрядники і служба автодоріг, ситуація практично розблокована. Підкреслюю: те, що обіцяли, ми зробили. І зараз уже нічого не перешкоджає роботі. Тому гроші є, об’єкт буде профінансований до копійки. Моя ж вимога одна: тримати питання на посиленому контролі, не зупиняти роботи і будувати мости відкрито і прозоро, - сказав Глава Уряду.

Нагадаємо, в 2016 році із обласного бюджету на будівництво автотранспортної магістралі через Дніпро в м. Запоріжжі було передбачено 20 млн. грн. (освоєно 19,9 млн. грн.). В обласному бюджеті на 2017 рік поки що передбачено 3 млн. грн.. Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, який брав участь в робочій нараді з будівництва мостових переходів, засвідчив однозначну позицію депутатського корпусу: обласна рада активно долучатиметься до співфінансування важливого для всього регіону проекту.

Дата публікації: 
16.06.2017