Григорій Самардак взяв участь у координаційній нараді правоохоронних органів області

Учасники координаційної наради правоохоронних органів, яка відбулася під керівництвом прокурора Запорізької області Валерія Романова, підбили підсумки роботи за рік та визначили пріоритетні завдання на поточний момент.

В заході взяли участь керівники Національної поліції та СБУ в регіоні, очільники Запорізької облдержадміністрації та обласної ради, представники керівництва ГУ ДФС в області та інших правоохоронних і контролюючих відомств. Прокурор Запорізької області Валерій Романов звернув увагу присутніх на недостатньому рівні в роботі з боротьби зі збутом наркотиків, по збереженню довкілля, збільшилась в області кількість крадіжок устаткування тощо. Шляхи усунення тих негативних тенденцій, які залишаються на порядку денному в діяльності правоохоронних органів, власне, і були обговорені під час звітів присутніх керівників відомств.

Григорій Самардак у своєму виступі також зауважив, що питання збереження правопорядку й законності більше всього турбують мешканців області,які зі скаргами на цю проблему звертаються до депутатів облради.

-Як представник місцевого самоврядування й громади нашої області хочу підкреслити, що люди скаржаться на зростання кількості випадків вуличної злочинності, крадіжок, порушення їх прав на отримання заробітної платні, - отже треба посилити контроль за підприємствами-боржниками. Не менш важлива проблема - злочини з ознаками корупції, - зауважив Григорій Самардак, звернувшись до правоохоронців. Він також нагадав присутнім, що в області діє програма профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Запорізькій області.

-В депутатському корпусі є розуміння того, що в складний період реформ правоохоронні органи потребують додаткової  фінансової підтримки. Тільки в минулому році в рамках програми з обласного бюджету було виділено понад 25 млн. грн. Але що завжди турбує і громаду, і депутатський корпус облради – ефективність такої допомоги, яка має повертатися для жителів області у забезпеченні правопорядку в регіоні, - акцентував очільник обласної ради.

Григорій Самардак наголосив, що обласна рада докладає зусиль для підвищення прозорості при перерозподілі бюджетних коштів, всі комунальні підприємства працюють з системою електронних покупок Prozzoro, постійно триває перевірка на відповідність нормам закону усіх рішень, прийнятих депутатським корпусом та розпоряджень керівництва облради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

 

Дата публікації: 
12.03.2019