Григорій Самардак взяв участь у церемонії нагородження переможців та лауреатів обласного етапу конкурсу «Учитель року -2019» (ВІДЕО)

Кращих педагогів привітали сьогодні під  час урочистої церемонії нагородження, яка відбулася в обласній раді.

Цьогоріч конкурс «Учитель року» проводився в 5 номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я». У першому зональному турі взяли участь 159 педагогів Запорізької області, у заочному етапі конкурсу представлені матеріали 41 вчителя. Дипломи та грошові премії сьогодні отримали 22 переможці обласного етапу.

Привітав педагогів з достойною перемогою голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак:

-Вірю, що наша українська земля багата талантами. І те, що сьогодні ми поступово реалізовуємо політику розвитку  в галузі освіти, завдяки програмам, які діють в обласній раді, завдяки цьому конкурсу , в основі якого - мотиваційний принцип, -  ми й підтримуємо розвиток освіти й Запорізького краю.  Цей конкурс також надихає  педагогів на подальші перемоги. Приміром, наш земляк, вчитель комунального закладу «Джерело» Олександр Жук став переможцем Global Teacher Prize Ukraine в минулому році. А в цьому, вже брав участь у світовому  Global Teacher Prize, призовий фонд якого становить  1 млрд.дол. Нажаль, ми сьогодні не можемо дозволити встановлювати такі премії коштом обласного бюджету, але  разом з нашими освітянами віримо у подальші злети вчителів, їх учнів та  нашої держави, - зазначив Григорій Самардак.

Те що конкурс - це добра мотивація, підтвердили й самі переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»:

-В першу чергу, такий конкурс, це – досвід. Я в педагогіці лише 7 років, а серед моїх конкурентів  були вчителі і 25 років стажу, і 30 років.Чомусь навчаюсь я, чомусь навчаю й сама, приміром, я використовую на уроках «вау» ефекти. Вони допомагають дітям запам’ятовувати матеріал, - поділилася Анастасія Косман, вчитель основ здоров’я КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей ЗОР, лауреат конкурсу у своїй номінації.

-Визнання завжди мотивує для подальшої роботи. Не дивлячись на те, що я сьогодні отримав перше місце, всі педагоги, які брали участь в конкурсі, вони індивідуальні і цікаві по-своєму. І, тримайся, Україно, Запоріжжя їде за перемогою!, - запевнив Олександр Заярський, вчитель предмета «Захист Вітчизни» школи «Інтелект» Більмацької районної ради Запорізької області.

Переможці обласного етапу отримали нагороди та грошові премії. Тепер на них чекають  наступні етапи Всеукраїнського конкурсу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
27.03.2019