Григорій Самардак впевнений, що інтереси запорізьких підприємств необхідно захищати на всіх рівнях

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак взяв участь в урочистостях з нагоди 85-річчя ПрАТ «Дніпроспецсталь». Він привітав трудовий колектив заводу та побажав підприємству успішного виробничого довголіття.

- Запорізький край славиться людьми праці і, дивлячись на успіхи наших підприємств, я ще більше в цьому переконуюсь, - наголосив Григорій Самардак. -  Багаторічна історія заводу – це, безумовно, внесок кожного з вас. І те, що сьогодні «Дніпроспецсталь» може говорити про рекорди у виробництві – ваша заслуга. Особлива подяка – ветеранам праці, які розбудовували підприємство, зробивши внесок у будівництво всього міста.

Григорій Самардак  відзначив, що за 85 років, сповнених  виробничих успіхів, на підприємстві сформувалися трудові династії. Найповажніша з них налічує понад 180 років.  Він також подякував  колектив «Дніпроспецсталі» за внесок у збереження миру та спокою на Запорізькій землі, за вірну службу на захисті кордонів держави.

Перераховуючи досягнення металургів, Григорій Самардак підкреслив, що успішний розвиток Запорізького краю неможливий без сталої роботи таких гігантів промислової галузі, як «Дніпроспецсталь». Тож, на його переконання, сьогодні слід на всіх рівнях підтримувати розвиток місцевих підприємств та інтереси їх трудових колективів.

- Ми вже неодноразово доводили, що вміємо єднатися і досягати поставлених задач разом. Сьогодні маємо захищати інтереси запорізьких підприємств та їх трудових колективів, боротися за робочі місця, гідні умови праці та ведення бізнесу. І разом будувати успішне майбутнє Запорізького краю та рідної України, - підбив риску голова обласної ради Григорій Самардак.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 85-річчя створення підприємства, кращі працівники «Дніпроспецсталі» були відзначені нагородами та почесними грамотами.  Особливі відзнаки до ювілею заводу були запроваджені і на підприємстві. Їх вручили  в.о. голови  правління ПрАт «Дніпроспецсталь» Віталій Корнієвський та представник акціонерів підприємства.

Довідково: Першу плавку сталі на  заводі було виготовлено у 1932 році.  На сьогоднішній день «Дніпроспецсталь» -   ключовий виробник сортової нержавіючої сталі в Україні, який експортує продукцію у понад 60 країн світу.

 

Дата публікації: 
10.10.2017