Григорій Самардак привітав учасників першого чемпіонату патрульної поліції зі стронгмену

Змагання проходять на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», де у силі та витривалості змагатимуться 29 команд, понад 80 патрульних поліцейських з усієї України.

Учасників та організаторів першого чемпіонату привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак:

- Приємно, що саме тут, на нашій Хортиці ми зустрічаємо перший чемпіонат, адже це святе місце для кожного українця, місце козацької слави. Бажаю нашим поліцейським, щоб сила наших предків допомагала у боротьбі за перемогу й  щоб свою силу та звитягу ви демонстрували завжди тільки під мирним небом.

Користуючись нагодою, Григорій Самардак відзначив позитивні результати в роботі патрульної поліції  та вручив Подяку голови Запорізької обласної ради за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, активну життєву позицію, сумлінне виконання службових обов’язків та високі досягнення у забезпеченні публічної безпеки і правопорядку у місті Запоріжжі начальнику Управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлані Михайловській.

Зі словами привітання до патрульних звернулися також начальник ГУ Нацполіції у Запорізькій області Сергій Коміссаров, перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, почесний президент Федерації Стронгмену  України Василь Вірастюк.

Спортсмени виконають чотири вправи, за результатами яких визначаються десять команд, що пройдуть до фінального змагання – парної тяги платформи автівкою.

Як зазначили організатори чемпіонату, на змагальний майданчик виходитимуть не професійні спортсмени, що додає інтриги, адже наперед неможливо визначити фаворитів чи більш підготовлені команди патрульних. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
10.06.2019