Григорій Самардак подякував депутатам за роботу та закликав приступити до підготовки бюджетної сесії

Порядок денний 16-ї чергової сесії Запорізької обласної ради вичерпано. Депутати розглянули та прийняли рішення по 112 проектам. За словами голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, депутати проявили єдність у прийнятті рішень, продемонструвавши ефективність роботи депутатського корпусу.

-          Дякую всім своїм колегам за плідну працю. Сьогодні ми прийняли низку кадрових рішень, питань про розпорядження майном  комунальної власності, зміну статутів комунальних підприємств, а також низку питань, які стосуються виконання депутатами своїх повноважень і багато інших, - прокоментував голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. – Депутати продемонстрували фаховість у вирішенні питань порядку денного, вчасно відпрацювали усі проекти на депутатських комісіях. Втім, хочу наголосити, що у депутатського корпусу немає часу на перепочинок – час приступати до підготовки проекту обласного бюджету.

Так, Григорій Самардак наголосив, що представлений  проект державного бюджету на 2018 рік ставить перед нашою областю серйозні виклики. Зокрема, в 4 рази збільшено вилучення коштів з обласного бюджету Запорізької області  до державного -  у вигляді реверсної дотації. Окрім  училищ, на місцеві бюджети покладається навантаження у вигляді фінансування коледжів, потребує збільшення витрат з обласного бюджету реалізація медичної та освітньої реформ і т.д.

-          Вже завтра  відбудеться нарада з питань бюджету, нам треба відповідально підійти до підготовки головного фінансового документу  та його затвердження, аби жителі Запорізької області  не відчули негативного впливу від цього  навантаження на бюджет, а кошти громади освоювалися максимально ефективно, - підсумував Григорій Самардак.   

 

Дата публікації: 
09.10.2017