Громадські організації Запорізькій області презентували концепт обласного форуму національно-патріотичного виховання молоді

У Медіа-центрі Запорізької обласної ради анонсовано Обласний форум громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері національно-патріотичного виховання молоді, проведення якого заплановано на 12 грудня поточного року.

Анонсували подію заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко, керівник обласного центру патріотичного виховання молоді Марина Шконда та представники організацій-учасників форуму:

  • Запорізьке військо низове «Запорозька Січ»
  • Запорізьке обласне відділення Товариства сприяння обороні України
  • ГО «Юнацький корпус Запоріжжя»
  • ГО «Хортицький полк»
  • ГО «Вогник Запоріжжя»
  • Національна скаутська організація «ПЛАСТ»
  • ГО «Запорізький молодіжний скаутський клуб «Хортичий острів»

Для участі у форумі вже зареєструвалися активісти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та школярі старших класів. Під час форуму молодь Запоріжжя матиме змогу взяти участь у майстер-класах з надання першої допомоги, бойового мистецтва «Спас», школи виживання, спортивного туризму, рукопашного бою, володіння зброєю, самооборони, під час обговорень будуть розбиратись помилки та міфи про невідкладну допомогу, вибухові пристрої, саморобну зброю та інше. На думку учасників, важливо володіти інформацією з цих питань задля безпеки власного життя та життя оточуючих, адже навички, якими володіють учасники громадських організацій можуть стати у нагоді та врятувати не одне життя.

Заступник голови облради Владислав Марченко зазначив, що за останні роки поняття «патріотичного виховання» набрало значної ваги.

- Задавати вектор мислення у сторону патріотизму необхідно і дітям, і молоді, і дорослому населенню, й робити це потрібно системними кроками. Запорізькій області є над чим працювати в цьому напрямку. Та робити це варто не тільки владі, адже примусово це не працює, тільки разом з вами, громадськими організаціями, небайдужими людьми, ми можемо розробити певні концепти, заходи для донесення до громадян патріотичного виховання, - зазначив Владислав Марченко.

Форум-презентацію, участь у якій візьмуть 11 громадський організацій, організовано комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

Метою форуму є налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання, організація умов для конструктивної співпраці між органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання.

Контактна інформація для участі у форумі:

Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради:

69005, м.Запоріжжя, вул.Патріотична, 49, каб. 24, 25, 26

E-mail: info-ocpvm@ukr.net  тел./факс: (0612) 24-61-41

тел.: (061) 233-53-33; (0612) 34-42-42

 

 

Дата публікації: 
06.12.2017