Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак закликав працівників органів місцевого самоврядування консолідуватись і працювати над бюджетом-2019

Професіонали органів місцевого самоврядування – голови сільських, селищних і міських громад, депутати всіх рівнів, активісти-самоврядуванці – зібрались з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відзначається в Україні 7 грудня, аби звірити плани розвитку територій.

За словами голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, «місцеве самоврядування сьогодні, у ці складні для країни часи, є головним рушієм позитивних змін у державі».

- І нам треба розуміти свою силу, свої можливості, і свою відповідальність за майбутнє нашої країни. Бо держава починається не в Києві на Банковій, а тут, на кожній окремій території:  з теплих будинків, з якісних доріг, з оснащених лікарень, шкіл та дитячих садочків… і, зрештою, з кожного з нас. Ані військовий стан, ані наближення виборчого процесу не мають впливати на ефективність роботи обласного парламенту та влади на місцях. Стимулювати – так. Але в жодному разі не вносити дисбаланс!, - підкреслив Григорій Самардак.

Говорячи про завдання, які стоять перед обласною радою на 2019 рік, Григорій Самардак назвав прийняття обласного бюджету, забезпечення сталої роботи комунальних установ і закладів освіти, охорони здоров’я й соціального захисту, якісної роботи житлово-комунального господарства.

Побажавши колегам виваженості, єдності, впевненості  у своїх  силах, Григорій Самардак вручив відзнаки Запорізької обласної ради за професійне виконання своїх обов’язків найкращим самоврядуванцям області. Також слова привітань звучали на адресу депутата Запорізької облради Тетяни Ковиліної, яка сьогодні відзначає свій день народження.  

Привітав співробітників місцевого самоврядування регіону і голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль. Він особливо подякував ветеранів, які стояли біля витоків місцевого самоврядування Запорізької області. Нагородами Запорізької ОДА були відзначені голова Берестівської ОТГ Наталя Кушнір, голова Комишуваської ОТГ Юрій Карапетян, депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос та перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.  

Запорізький міський голова Володимир Буряк подякував всім працівникам області, завдяки яким наповнюються бюджети всіх рівнів, що дає фінансові важелі органам місцевого самоврядування для проведення змін на територіях.  

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
04.12.2018