Фахівці Запорізької обласної ради долучилися до Всеукраїнської наради органів місцевого самоврядування

Відсьогодні  у смт Затока Одеської області розпочала роботу Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, який організовує Українська асоціація районних та обласних рад.

Протягом трьох днів, в рамках заходу, учасники обговорюватимуть питання нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації, обговорюватиметься реформування медицини, а також освіти, регіональний розвиток та інше.

Спікерами наради-семінару будуть високопосадовці органів державної влади, фахові експерти та представники міжнародних організацій.

У рамках наради-семінару відбудуться  дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO, а також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС,  Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад .

До участі в нараді  долучилися голови районних рад Запорізької області та фахівці управління з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Запорізької обласної ради.

-Запорізька область є лідером у реалізації реформи децентралізації й інших державних реформ, тож у нас є досвід, яким можемо поділитися з колегами з інших регіонів, - зауважила начальник Управління з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Запорізької обласної ради Юлія Клименко, - Водночас, у нас є питання щодо практичного запровадження деяких аспектів реформи, зокрема, укрупнення районів, реалізація повноважень органів самоврядування в нових умовах, тож, сподіваємось почути відповіді на ці та інші питання від провідних експертів.

 

Дата публікації: 
11.09.2018