Два вчителя із Запорізької області вибороли перемогу на Всеукраїнському конкурсі освітян

Дві запорізькі вчительки стали переможницями наймасштабнішого всеукраїнського конкурсу для освітян. За даними організаторів освітнього проекту «На Урок» (naurok.com.ua), в змаганнях взяли участь 2341 педагога, які подали 6625 розробок. Загалом у конкурсі визначено 138 переможців. В лютневому етапі конкурсу визнання отримали педагоги з 1023 освітніх закладів з усієї України.

Серед переможців – 2 вчителі, які представляють Запорізьку область. Це - вчитель історії та правознавства, Запорізька єврейська гімназія "ОРТ-Алєф" (Запорізька область, м. Запоріжжя) Інна Вікторівна Полтавська, яка перемогла в номінації «Всесвітня історія». Та вчитель-методист вищої категорії, Бердянська ЗОШ №1 (Запорізька область, м. Бердянськ) Олена Анатоліївна Шестопал. Номінація: Фізична культура. 

Керівники і депутати Запорізької обласної ради щиро вітають запорізьких освітян і бажають й надалі працювати заради власного професійного зростання і, звісно, заради інтелектуального і фізичного розвитку запорізьких школярів.  

Дата публікації: 
12.03.2018