Досвідчений запорізький управлінець отримав заслужену відзнаку Запорізької обласної ради

Покращувати життя людей та віддано служити своєму народу, - за таким принципом більше 40 років, 38 з яких – на державній службі та в органах місцевого самоврядування – працював Євген Урвачов. Євген Павлович Урвачов, який з 1977 по 1990 роки трудився на посадах у Запорізькому міському комітеті, з 1990 до 2000 р.р. – начальником відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Запорізької міської ради, а з 2000 по 2011 роки – заступником голови Комунарської районної адміністрації Запорізької міської ради, отримав сьогодні орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, який вручав нагороду від імені голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака й всієї громади Запорізької області, привітав Євгена Урвачова із 70-річчям, яке той святкував днями. Він зазначив, що така самовіддана праця на користь запорізької громади заслуговує на особливу людську вдячність.

- Підготовка кадрів, дотримання стандартів управління, які закладались ще за часів Візантійської імперії, є запорукою ефективного публічного управління сьогодні. Молодь, яка долучається до процесу управління громадянським суспільством і творить реформи, - дуже позитивний сигнал для країни. Але кожен управлінець повинен знати основи управління, пройти всі етапи адміністрування і володіти інструментами врядування. Тільки тоді Україна здійснить якісний ривок в своєму розвитку, - висловив переконання Єгор Семенков, вручаючи ювіляру високу нагороду від Запорізької обласної ради в присутності колективу – співробітників апарату районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району.  

Колеги Євгена Павловича Урвачова щиро підтримали рішення Запорізької обласної ради про нагородження, адже знають його, як людину професійну, самовіддану справі і глибоко порядну. 

- Як би банально це не звучало, але ця нагорода – відзнака всього колективу. Адже ефективна робота неможлива без відчуття ліктя колег, їхньої підтримки і готовності разом працювати на результат, - сказав Євген Урвачов, дякуючи за визнання заслуг перед суспільством.

В свою чергу, Євген Павлович поділився із представниками нової генерації управлінців своєю мудрістю і життєвим досвідом.

 

Дата публікації: 
03.07.2018