До позачергового засідання сесії готові: депутати уважно аналізують фінансові і кадрові питання порядку денного

Перед депутатами Запорізької обласної ради стоїть завдання: розподілити на сесії 14 березня 482,3 млн. грн.. Під час засідань депутатських комісій депутати уважно вивчали пропозиції, внесені Запорізькою облдержадміністрацією. Зокрема, члени постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою розглянули кожну позицію, за якою витрачатимуться кошти обласного бюджету.

Так, із загальної суми 482,3 млн. грн. на освіту, охорону здоров’я і дороги планують виділити 147,9 млн. грн., що залишились з минулого року.

334,4 млн. грн. загального фонду планують розподілити таким чином: 83,9 млн. грн. – комунальним закладам і установам, 51,7 млн. грн. – на обласну програму «Питна вода»; 131,9 млн грн. – на галузеві програми, в тому числі, 23 млн. грн. – на будівництво бункері в обласному онкологічному диспансері. Близько 19 млн. грн. планують виділити на природоохоронні заходи.  

Депутати позитивно відгукнулись на пропозицію виділити з обласного бюджету 70,9 млн. грн. на соціальний захист запоріжців і 39 млн. грн. – на охорону здоров’я населення. Разом з тим, багато питань викликала пропозиція ЗОДА виділити 23,4 млн. грн. на утримання правоохоронних органів – судів, фіскальної служби, патрульної поліції, військових частин та СБУ.

Депутати, які взяли участь в роботі комісії, - Дмитро Майстро, Юрій Голота, Ігор Жердєв, Артем Попов, Віктор Щербина – приділили чималу увагу винесеним на сесію кадровим питанням. Зокрема, оцінили роботу         директора комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради Миколи Ярмощука, з яким планують продовжити контракт. При цьому Микола Ярмощук відзвітував за роботу очолюваного ним закладу, в якому займаються 1053 дітей і підлітків по всіх районах області. Разом із 69-ма співробітниками центру Микола Ярмощук планує і надалі розвивати мережу гуртків, які, до речі, дають безоплатну освіту своїм вихованцям.

Погодились депутати пролонгувати контракт й з директоркою комунальної установи «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради Ольгою Савенковою, яка наголосила на успіхах комунального call_центру у справі налагодження роботи електронного документообігу та взаємодії з громадянами області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.03.2019