Депутати профільної комісії облради підтримують оновлення обладнання та приміщень обласної клінічної лікарні і обласного онкодиспансеру

Роботи з реконструкції харчоблоку обласної клінічної лікарні необхідно прискорити. – Таку позицію висловили депутати постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, які зібрались напередодні на робоче засідання. Голова комісії Олена Клімченко, члени комісії Наталя Авраменко, Володимир Шинкаренко та Геннадій Бурка висловили надію, що управління капітального будівництва приділить цьому об’єкту особливої уваги. Проконтролювати хід робіт депутати попросили своїх колег із комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу.

Крім того, до від адміністрації  комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради до комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства надійшло звернення стосовно сприяння у виділенні коштів на виконання робіт з встановлення та пусконалагоджування дизельних генераторів, а також виділення коштів для обладнання лікувального закладу потужними джерелами автономного живлення. За попередніми даними, кошти на ці цілі будуть виділені вже найближчої сесії, при перерозподілі обласного бюджету.

Позитивні зрушення намітились і в питанні перезарядки апаратів променевої терапії в комунальних онкологічних медичних закладах та установах Запорізької області. Є всі підстави для того, аби були закуплені необхідні матеріали для перезарядки апаратів «Агат», якими обладнані Мелітопольський онкодиспансер и обласний онкологічний диспансер і які сьогодні знаходяться в незадовільному технічному стані через відсутність витратних матеріалів. Для цього із обласного бюджету будуть виділені 1,5 млн. грн. і 6,5 млн. грн. відповідно. Новопризначеного головного лікаря комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради Михайла Єсаянца депутати профільної комісії запевнили: знайдуть в обласному бюджеті кошти і на придбання нових стерилізаторів для лікувального закладу.

Дата публікації: 
08.02.2018