Депутати почали обговорювати питання чергової, чотирнадцятої сесії облради

Сьогодні в обласній раді стартували засідання постійних комісій. Так, питання, заплановані на розгляд чотирнадцятої сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання, першими обговорювали члени постійної комісії з гуманітарних питань під головування депутата Володимира Кюрчева.

Спершу комісія обговорила кадрові питання, пояснення по яких дала начальник управління по роботі з персоналом та з питань нагород виконавчого апарату обласної ради Світлана Тараненко.

Депутати й очільники структурних підрозділів облдержадміністрації дискутували з приводу законності деяких позицій Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.

Також члени комісії заслухали звіти щодо виконання обласних програм і детально обговорили хід виконання обласної цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки (за І півріччя 2017 року), затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 №64 й Програми правової освіти населення Запорізької області на 2017-2021 роки (за І півріччя 2017 року), затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 №53.

Приділили увагу питанням «Про внесення змін до рішення Запорізької обласної ради від 26. 06. 2007 № 45 «Про заснування стипендії Запорізької обласної ради студентам вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації» (зі змінами)» й «Про внесення змін до рішення Запорізької обласної ради від 12.11.2010 № 8 «Про заснування обласної стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області» (зі змінами)». Ці проекти рішень розроблені, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 22.11.2012 № 11 (зі змінами та доповненнями), з метою приведення зазначеного рішення до вимог чинного законодавства з урахуванням реформування системи професійно-технічної освіти та зміни мережі професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області, та своєчасної виплати стипендії учням-відмінникам, які навчаються.

Дата публікації: 
12.09.2017