Депутати обласної ради включаються в роботу з підготовки позачергової сесії

Питання порядку денного двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради, яку призначено на 14 березня, депутати розглянули в ході засідання комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації, яка відбулася під головуванням депутата облради Ірини Вишнякової.

Так, депутати зосередили увагу на кадрових питаннях, внесених до порядку денного, зокрема, розглянули запропонований проект рішення про внесення змін та доповнень до рішення обласної ради  від 25.02.2016 № 27 «Про порядок проведення конкурсу щодо визначення претендентів на посаду керівника закладу вищої освіти, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області. Запропоновані зміни передбачають приведення затвердженого порядку до змін, які відбулися у законодавстві. Свою точку зору депутати висловили по проекту рішення  щодо звільнення Лебедєвої О.В., головного лікаря КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» ЗОР. Окремо депутати зупинилися на змінах до обласних програм, які передбачають перерозподіл бюджетних коштів. Приміром, депутати розглянуть на сесії зміни до регіональної цільової  програми «Питна вода Запорізької області» на 2012-2020 р.р., яка передбачає додаткове фінансування для КП «Облводоканал» назагал близько 19 млн. грн. Кошти, передбачені для головного постачальника питної води в області, дозволять стабілізувати фінансову ситуацію на підприємстві, оновити обладнання й вийти на стабільну роботу КП «Облводоканал» ЗОР в подальшому. Більш ретельно депутати також зупинилися на змінах, які пропонуються до обласної Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Запорізькій області й запропонували щодо неї  висновки комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації.

Після розглянутих питань порядку денного позачергової сесії, депутати зосередили увагу на профільних питаннях та зверненнях, які надійшли для опрацювання на комісії.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
12.03.2019