Депутати обговорили хід звітування перед виборцями і виконання обласних програм

На засіданні постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації під головуванням Ірини Вишнякової депутати опрацювали питання, заплановані на розгляд чотирнадцятої сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання.

Так, обговоривши кадрові питання, зміни і доповнення до обласних програм, звіти по деяким програмам та ряд інших питань, члени комісії більш детально зупинилися на профільних питаннях. Зокрема, голова постійної комісії Ірина Вишнякова інформувала колег стосовно звітів депутатів Запорізької обласної ради сьомого скликання за 2016 рік, відповідно до рішення обласної ради від 06.04.2017 №11. До того ж, Ірина Вишнякова повідомила про те, що на адресу комісії надійшло звернення громадянки Лідії Ніконенко щодо перейменування селища Більмак та ігнорування думки мешканців селищним головою. Депутати вирішили запросити авторів звернення на наступне засідання комісії для налагодження діалогу й опрацювання цього питання.

До того ж, депутати говорили про стратегічний розвиток комунальних установ, закладів та підприємств, що є об’єктами спільної власності області. Щодо питання стосовно Регламенту роботи Запорізької обласної ради сьомого скликання, Ірина Вишнякова зазначила, що це - прерогатива спеціально створеної робочої групи, яка до сесії ще буде збиратися на засідання і працювати більш фундаментально.

Дата публікації: 
13.09.2017