Депутати наполягають на ефективній підготовці та реалізації обласних програм

Відбулося засідання постійної комісії Запорізької обласної ради з гуманітарних питань, на якому депутати зосередили увагу на профільних проектах рішень, запропонованих для розгляду під час двадцять дев’ятої сесії облради.

Депутати отримали вичерпну інформацію щодо освоєння коштів за обласними програмами, розпорядником по яких є управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Так, на виконання Цільової програми розвитку фізичної культури та спорту в Запорізькій області на 2017-2021 роки, у минулому році були передбачені кошти в сумі 16 млн.грн. Рівень освоєння бюджетних коштів - 99,4%. Приміром, в рамках цієї програми минулого року вперше премії отримали тренери, вихованці яких мають суттєві спортивні досягнення. На виконання обласної програми «Молодь Запорізького краю на 2017-20121 роки», у минулому році були передбачені 1, 71 млн.грн., з них освоєно – 1,25 млн.грн. В рамках програми реалізовано 35 різноманітних заходів, направлених на підтримку молодіжних ініціатив, навчальних тренінгів, творчих програм. В цьому році, в рамках програми акцент зроблено на створенні молодіжних центрів та молодіжних рад в районах області, в тому числі в створених ОТГ, - повідомила заступник начальника - начальник відділу з питань молоді Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Інна Киник.

Члени постійної комісії відзначили важливість належної якості підготовки та реалізації обласних програм за виконанням яких стоять інтереси мешканців області. Приміром, запитання у депутатів викликав звіт  про виконання  обласної програми «Молодій родині – доступне житло», який представив Департамент  ЖКГ облдержадміністрації. За словами Сергія Мельника, який доповідав на комісії, в рамках  програми  минулого року квартиру придбала одна сім’я, тоді як на черзі перебуває  близько 30 осіб.

Члени постійної комісії Запорізької обласної ради з гуманітарних питань  заслухали також фінансовий план КП «Готель Україна» ЗОР, решту запропонованих до розгляду на сесії проектів та депутатських звернень.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
26.03.2019