«Депутатський фонд – 2017»: за рахунок депутатського фонду Олексія Сагайдачного капітально відремонтовано художню школу в Енергодарі

Кошти свого депутатського фонду, виділені в рамках обласної Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради,  депутат Запорізької облради Олексій Сагайдачний спрямував на капітальний ремонт художньої школи в Енергодарі.

Тут з’явились нові зручні сходинки, які подобаються і вихованцям, і батькам. А особливо задоволені бабусі, які приводять до «храму мистецтва» своїх онуків. Олексій Сагайдачний допоміг підготувати відповідні документи та виділив кошти з обласного депутатського фонду на капітальний ремонт. За півтора місяці відремонтовано покрівлю, встановлено нові вікна, проведено заміну опалення, освітлення і підлоги, замінені двері в класних кімнатах.

Капітальний ремонт в художній школі не проводився з 2001 року.

В установі подякували людям, які зробили ремонт і внесли вагомий внесок у створення умов для занять юним художникам.

Під час зустрічі депутата Запорізької обласної ради Олексія Сагайдачного, заступника Енергодарського міського голови Василя Розлученя, начальника відділу культури Надії Кулагіної з директором школи Іриною Черноляховою, були представлені дипломні роботи колишніх випускників, якими прикрашена художня школа. Після короткого екскурсу в історію закладу, гості оглянули всі його класи і особисто переконалися в якісному проведенні ремонтних робіт.

- Тепер наші діти зможуть навчатися в комфортних умовах, - зазначив Олексій Сагайдачний. - Для мене було і залишається пріоритетним завданням - турбота про дітей, їх всебічний розвиток і організація їхнього дозвілля, - сказав Олексій Сагайдачний.

Дата публікації: 
07.12.2017