«Депутатський фонд – 2017»: Дмитро Майстро здійснив освітлення парку та благоустрій міст відпочинку дорослих і дітей смт Кушугум

Депутат обласної ради Дмитро Майстро завжди підтримує зв’язок з жителями свого виборчого округу. Пріоритетом в своїй депутатській діяльності визначив захист інтересів громади, виконання доручень виборців та вирішення, в межах наданих повноважень, проблемних питань мешканців Запорізького краю. 

Для надання реальної допомоги мешканцям Запорізького району Дмитро Майстро регулярно проводить особисті прийоми громадян. Як правило, в зверненнях порушуються  соціально значущі проблемні питання, які стосуються всієї громади. Тому кожному, хто звертається, депутат надає необхідні роз’яснення, поради та, в межах повноважень, реальну допомогу.

Як зазаначає депутат, велика кількість питань від громадян потребує правової допомоги. Тому він запрошує на особисті прийоми громадян фахівців з Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Для населення це реальна можливість одержати необхідну професійну й безкоштовну юридичну консультацію. 

Крім того, на прохання мешканців багатоквартирних будинків селищ Кушугум та Балабине Запорізького району Дмитро Майстро проводив консультаційні зустрічі щодо процедури та порядку створення ОСББ.

В цьому році, за пропозицією Дмитра Майстра, прийнято рішення щодо фінансування з обласного бюджету будівництва зовнішнього освітлення парку смт Кушугум Запорізького району Запорізької області. Даний парк розміщений біля новозбудованої лікарні, в якій зможуть отримувати медичну допомогу близько 28 тисяч жителів лівобережної частини Запорізького району, а отже буде місцем відпочинку і дозвілля не тільки для мешканців Кушугума, а й для жителів Запорізького району. Наразі парк повністю освітлений, та на його території за рахунок коштів з депутатського фонду Дмитра Майстра облаштовано новий дитячий ігровий майданчік.

Також, враховуючи численні звернення та побажання мешканців Запорізького району, в межах депутатського фонду Дмитра Майстра, було виділено кошти на придбання дитячих ігрових комплексів, міні-футбольного поля та  вуличних спортивних тренажерів в смт Кушугум,  спортивних тренажерів для облаштування залу для занять важкою атлетикою в будинку культури та спорту Балабинської селищної ради Запорізького району, покращено матеріально-технічне забезпечення Кушугумського комунального дошкільного навчального закладу «Ромашка», Кушугумського НВК «Інтелект», Лежинського НВК, філії поліклініки КЗ «Запорізька центральна районна лікарня».

- Завжди прислухаюсь до побажань та порад людей, оскільки переконаний, що лише спільними зусиллями можна досягти покращення та процвітання Запорізького краю, - підкреслив депутат обласної ради Дмитро Майстро.

 

Дата публікації: 
07.12.2017