«Депутатський фонд» - 2017: депутат облради Сергій Знаменський спрямував ресурси на розвиток дитячих садків, шкіл і лікарень Запоріжжя

За рахунок свого депутатського фонду депутат Запорізької обласної ради Сергій Знаменський сприяв розвитку матеріально-технічної бази дитячих садків, шкіл,  міста Запоріжжя задля покращення умов проведення дозвілля та отримання знань молодим поколінням запоріжців.

Так, у комунальному закладі «Обласний дитячий психоневрологічний санаторій» Запорізької обласної ради з’явилося 50 нових шаф для дитячої роздягальні, а для дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 89 «Сонечко» придбано 125 ліжок та 3 пісочниці з кришками, для амбулаторії № 9 комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» придбано меблі: 2 кутові дивани та 2 дитячі столики.

Також депутат виділив кошти на придбання для ЗОШ №65  багатофункціональних пристроїв та персональних комп’ютерів, для ЗОШ №52 - будівельних матеріалів для поточного ремонту приміщення та меблів, для ЗОШ №12 – комп’ютерної техніки, для Спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 39 «Грибок», ДНЗ (ясла-садок) №131 «Віночок» - ігрових комплексів та ігрового обладнання на дитячий майданчик. Придбано та встановлено дитячий майданчик й для житлово-будівельного кооперативу – 373 «Машинобудівник-37».

У загальноосвітній школі №60, завдяки виділенню депутатом Сергієм Знаменським зі свого депутатського фонду коштів, відтепер є новий лінолеум (200 м.кв.) та  нове обладнання: 16 комплектів парт-монолітів, стіл комп’ютерний з тумбою, 2 шафи для одягу, меблевий пенал, шафа для документів, меблеві стінка, стіл, крісло для адміністративного кабінету.

Суттєву підтримку від депутата отримав Запорізький навчально-виховний комплекс «Вибір» у вигляді двох проекторів Epson EB-X04 та водонагрівача.

Колектив ЗОШ №12, подякувавши Сергію Знаменському за сприяння у вдосконалені навчально-виховного процесу у школі та матеріальну допомогу у придбанні комп’ютерної техніки, зауважив на важливості знаходити подібні можливості допомоги в непростий час та побажали нових досягнень та розквіту справі на благо Запорізької області. Керівництво та батьки дітей ДНЗ №89 «Сонечко» також подякували депутату облради за вагомий внесок в розвиток матеріального добробуту.

Дата публікації: 
07.12.2017