Черговий День народження міста Запоріжжя консолідував мешканців всієї Запорізької області

На Покровському ярмарку, який щорічно до Дня міста проводиться на Прибережній магістралі Запоріжжя, цього року вперше свої господарські і культурні доробки представили не тільки райони, а й об’єднані територіальні громади Запорізької області. Помідори, гарбузи, яблука, смаження, мед, сало, запашні короваї, запальні танці, патріотичні пісні і, звичайно ж, позитивний настрій, - все це трудівники регіону привезли на головне свято міста.

Від Запорізької обласної ради жителів Запорізької області за участь у святі подякував перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков. Під час урочистостей на каскаді фонтанів «Райдуга» він зазначив:

- Райони Запорізької області, які зробили свій внесок у створення чудового настрою Покровського ярмарку і всього святкування Дня міста, консолідували мешканців всієї Запорізької області, подарували відчуття єдності і незламності, - сказав Єгор Семенков і підкреслив, що жителі міста Запоріжжя своєю щоденною працею заслужили на таке свято і на ті зміни, які сьогодні відбуваються в місті.

- Проект «Запорізький трамвай», початок будівництва нового терміналу аеропорту «Запоріжжя», будівництво і реконструкція парків і скверів в Запоріжжі  – все це гарний привід і для молоді, і для людей похилого віку любити рідне місто, працювати в ньому і  пов’язувати свої плани і мрії саме із Запоріжжям, - сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і від голови і всього депутатського корпусу Запорізької обласної ради в цей святковий день побажав кожному жителю міста бути особливим, але відчувати себе частиною великої запорізької родини.

На унікальному Покровському ярмарку сьогодні були представлені нові моделі електромобілів, автомобілів, бетономішалок.

18 профтехучилищ Запорізької області проводили майстер-класи кухарів, перукарського і манікюрного мистецтва, показ мод. Біля каскаду фонтанів «Райдуга» функціонувало дитячий містечко, де були широко представлені різні атракціони. У цьому році кількість учасників збільшилася на 20-30%. Тому протяжність ярмарки значно збільшилася.

Всього в ярмарку свою продукцію представили більше 2 тисяч учасників.

За даними організаторів, на Покровський ярмарок приїхало близько 172 машин сільгоспвиробників, які реалізовували м'ясо, зерно, яйця, овочі, фрукти, кавуни, соняшникову олію, насіння соняшнику, борошно, крупи, рибу, птицю, макаронні, молочні та ковбасні вироби, саджанці, мед, кукурудзу, плодоовочеві та м'ясні консерви, хліб і хлібобулочні та кондитерські вироби.

На схилах Вознесенівського парку розкинулась яскрава виставка квіткових скульптур, більшість яких – за мотивами казки «Аліса в країні див» та українського подвір’я. малеча голосно розважалась із аніматорами, а для молоді та всіх запоріжців працювало безліч майданчиків із смачнючою вуличною їжею.

Дата публікації: 
07.10.2017